...chantant ange...


Kniha návštěv

Datum: 26.06.2011

Vložil: Ála

Titulek: Poděkování za webové stránky ;-)

Krásný nedělní večer přeji,

chtěla bych moc poděkovat za tyto stránky Lary Fabian, kde si mohou její fanoušci přečíst zajímavé a aktuální informace. Bohužel jsem na tom špatně s cizími jazyky (ale od září se chci začít učit francouzštině ;-) ), takže jsem ráda, že nemusím být odkázána na cizojazyčné stránky. Jsem velmi vděčná za to, že se u nás někdo v ČR této úžasné, krásné, charismatické zpěvačce se zlatem v hrdle věnuje. Podle mě je škoda, že ji tu zná málo lidí a nemá tady takovou popularitu, aby zde například uspořádala svůj koncert ;-), u kterého bych mimochodem strašně moc chtěla být! :-) Byl by to pro mě jeden z nejkrásnějších kulturních zážitků.

Poprvé jsem Lařinu tvorbu měla příležitost poznat při sledování Slovenské Superstar, kde píseň Je T´aime zazpívala Martina Šindlerová a mě ta melodie okamžitě okouzlila, tudíž jsem začala hledat, kdo ji zpívá v originále. A tady můj obdiv k Laře začal ;-). Je to úžasná žena - velmi ji obdivuji. Takový talent se zrodí málokdy. Jinak jsem naprosto posedlá písní Je suis malade a Adagio ;-). Teď sháním její Best Of album, ale neúspěšně :-(.

Prosím, mohu se zeptat, zda netušíte, jestli Lara plánuje nějaká vystoupení v Evropě, která by byla dostupná i fanouškům z ČR? Nebo co by bylo nutné udělat, aby navštívila přímo ČR ;-)? Vůbec nevím, jak tohle funguje...

Všem Vám přeji příjemné letní dny a stránky, za které ještě jednou MOC DĚKUJI, budu pravidelně sledovat ;-).

Ála, Ústí nad Labem.


Zpět na diskuzi