...chantant ange...


BRUXELLES 8.3.2010Lara přichází na pódium z davu lidí a tady můžete vidět naši českou vlajku - reprezentace z ČR!!! :-)

 


Výběr toho nejlepšího :-) ...A na závěr Adagio...které nás některé dohnalo i k pláči - ale s úsměvem :-)


TLFM LIVE DVD

March 9, 2010

Last night was the recording of the live DVD “Toutes Les Femmes en Moi Font Leur Show”. According to reviews posted by some fans on the official forum, it was an amazing night. Lara was on top form. She was very close to the public and her voice was great. They also said the the “surprises” planned by the fans all worked fine (papers written MERCI during Wind Beneath My Wings, candles during Gottingen). The setlist of the night was the complete version (except Babacar), with 20 songs.

 

9. března 2010

 

Jak jsem slíbila,chtěla bych napsat alespoň pár řádků o skvělém koncertě Lary v Bruselu...:-)

TLFM show v pondělí 8.3. se natáčela,takže se můžeme těšit na live DVD !!!

Lara byla naprosto ve skvělé formě a velmi blízko publiku. Hala, kde se koncert konal se jen otřásala v základech..:-)

Koncert trval 3 hodiny a myslím, že nikdo se ani na vteřinu nenudil.

Krásné překvapení pro ni bylo, když celá hala při písni Wind Beneath My Wings (EWIM) zvedlo papíry s napsaným "MERCI" a při písni Gottingen (TLFM) celým sálem pluly svíčky a světýlka ... atmosféra, která se nedá napsat :-)

Na začátku show Lara přicházela na pódium za znění Mamy Blue celou halou a mezi lidma ( k mému štěstí prošla kolem mě a zasloužila jsem si podání ruky a úsměv :-)

Z tohoto zážitku budu čerpat ještě hodně dlouho a už se těším na další koncert...!!!:-)

Těším se na vaše postřehy, otázky nebo vlastní zážitky...

Vaše Jeanette

 


Fotogalerie: BRUXELLES 8.3.2010

/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/a26094-1263374138453-1052701117-30637627-755772-n-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/adela1-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/cindy1-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/mireille-mensi-jpg/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/mireille3-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/mireille2-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/mireille1-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/p3080147-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/p3080165-jpg1/
/album/fotogalerie-bruxelles-8-3-2010/p3080166-jpg1/

—————


Diskusní téma: BRUXELLES 8.3.2010

Datum: 20.03.2010

Vložil: Michaela

Titulek: Koncert v Bruselu

Zdravím všechny příznivce Lary! Musím se připojit k vaší diskuzi ohledně koncertu v Bruselu, který byl 8.3. 2010 :-) Celý "výlet" jsme měli neuvěřitelné štěstí! Začalo to poklidnou jízdou ze Zlína až do Bruselu (což není zrovna krátka vzdálenost) přes krásnou prohlídku města a nakonec samozřejmě cíl naší cesty a to koncert Lary! :-) i na tomto vystoupení nám přála štěstěna a nejen že Lara šla kolem nás a my jí podali ruky, ale poté jsme stáli přímo pod podiem... Bylo to super...!!! Z tohohle zážitku budem žít ještě dlouho a doufáme, že co nevidět pojedeme opět. Merci Lara! :-)

—————

Datum: 16.03.2010

Vložil: HOnza

Titulek: Opravdu výborný koncert

Také jsme byli na tomto koncertu v Bruselu a byl opravdu vynikající. I když album TLFM moc nemusím, protože po řadě excelentních alb Lary bylo spíše zklamáním, řada skladeb zněla díky částečnému živému vystoupení hudebníků a také atmosféře mnohem lépe, než na CD. Škoda jen, že byl poměrně hojně použit halfplayback a živého doprovodu nebylo více, na druhou stranu vzhledem k délce turné a tomu, že řada prezentovaných skladeb nebyla nahrána na akustické nástroje, se to dá pochopit. No, její koncert z roku 1999, který vydala na CD sice asi nic nepřekoná, přesto toto vystoupení v Bruselu bude nezapomenutelným zážitkem. Poslední přídavek Adagio spolu s dlouhou směsí jejích starších pecek a ryze kytarovým La Difference jej jen umocnil. Na DVD z koncertu se těším, snad vyjde co nejdříve.

—————

Datum: 16.03.2010

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Opravdu výborný koncert

Ahoj Honzo,tak nebyli jsme jediní češi?Kde jsi měl místo??S tvým názorem naprosto souhlasím...TLFM mě po posledních a naprosto excelentních albech na první poslech trošku zklamalo,ale rozhodně ani na vteřinu nelituju toho,že jsem do BXL jela,protože atmosféra a Lara live stojí rozhodně za to!!!:-)Už jsi na nějakém jejím koncertě kromě BXL byl?DVD se nemůžu dočkat a taky doufám,že se mi co nejdřív zase podaří se na nějaký další koncert dostat..:-)

—————

Datum: 17.03.2010

Vložil: HOnza

Titulek: Re: Re: Opravdu výborný koncert

Ahoj Jeanette, měli jsme místa v sekci Fauteuil N, 7-57+7-58, tedy kousek za plochou napravo. Všimnuli jsme si hned dvou českých vlajek, jedné úplně vepředu před pódiem, druhé na ploše vzadu (tedy, nejsem si úplně jistý, jestli to nebyla jediná vlajka, která se během koncertu přesunula :-). Vstupenky jsem objednal přes sherpa.be, bohužel nemají možnost výběru přesných míst, jako naše ticket agentury, ale jen kategorií, tak jsem doufal, že to místo nebude úplně hrozné, a že vůbec dojdou, protože objednávka byla docela na poslední chvíli, přesně 14 dní před koncertem. Letenky a ubytování jsem tedy musel obstarat dřív, než jsem měl vstupenky v ruce a byl to tedy docela stres, aby vůbec došly. Místa byla nakonec docela OK, i když divadelní kukátko hodně pomohlo. Trochu jen lituji toho, že jsem si nevzal kameru - kdybych věděl, že budu sedět úplně na kraji řady, asi bych ji býval vzal. Jinak i když jak jsem už psal album TLFM nepatří mezi mé favority, rozhodně také vůbec nelituji toho, že jsme na koncert jeli, stálo to určitě za to, atmosféra i výkon byl úžasný, navíc historické centrum Bruselu je nádherné a stojí za shlédnutí. No, koncert v Bruselu byl první, na kterém jsem Laru viděl naživo. I když už nám to málem vyšlo před 2 roky. Tehdy měla 23. a 25. října 2008 vystoupit v rámci veletrhu květin Florileges na ostrově Réunion. Je to malý ostrůvek v Indickém oceánu, asi 200km od Mauricia, patřící Francii, vzdálený od nás přibližně 10tisíc km. Let z Paříže trvá přibližně 11 hodin :-( Do té doby jsem ho vůbec neznal, ale jak jsem ho začal více a více studovat, zaujal mne natolik, že jsme tam vyrazili. Když jsme dojeli asi 3 hodiny před začátkem koncertu do Tamponu, což je město, ve kterém se veletrh konal, ještě vše nasvědčovalo tomu, že se uskuteční. Asi hodinu před vystoupením však všude vyvěsili cedule, že koncert je zrušen. V tu chvíli jsem myslel, že se jedná o špatný vtip, ale nakonec jsem vychladl a řekl si, že jsme si alespoň udělali nádhernou dovolenou. No, buď byla tehdy opravdu nemocná, jak to zdůvodňovali pořadatelé, nebo se jí prostě nechtělo jet tak daleko, když její holčička byla ještě hodně malá. Každopádně také doufám, že koncert v Bruselu nebyl ten poslední a ještě se nám poštěstí nějaký v budoucnosti shlédnout. Hlavně bych jí přál dobré hudebníky s inspirací a starými dobrými nástroji, ne počítačem někde ve sklepě, aby se neopakovala situace z TLFM a my se zase měli na co těšit, třeba na něco ve stylu You're Not From Here nebo I Guess I Loved You, což považuji za jedny z nejlepších lahůdek, které vyprodukovala. I když ... převzatý Angel z jejího posledního EWIM se jí povedla naprosto úžasně :-)

—————

Datum: 17.03.2010

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Re: Re: Opravdu výborný koncert

Tak tomu říkám smůla s tim koncertem před 2 roky,to by mě asi rovnou odveli...Myslím si ale,že důvod určitě měla,protože jinak koncertuje po celém světě...(Teď bude např. v Moldávii nebo Israeli)Lístky jsem taky objednávala přes sherpa.be a docela mě překvapilo,že není možné si vybrat přesné místa,ale i tak jsem objednala Categorii 1 a místa v Parterre A,řada asi 28...Ale po pár písních jsme si šly stoupnout dopředu a nakonec jsme se dostaly přímo k pódiu a Lara byla na dosah ruky,takže skvělé...:-)Ta vlajka,kterou jsi viděl byla naše-první v těch zadních místech a pak jsme se s ní přesunuly dopředu.Jinak Brusel je moc příjemné město,takže jsem ráda,že jsme byly zrovna tam...Kam se vypravíme příště??:-)

—————

Datum: 21.03.2010

Vložil: HOnza

Titulek: Re: Re: Re: Re: Opravdu výborný koncert

No, příště ... doufám že do Prahy nebo jiného města u nás. Myslím si, že vlajka, kterou jste na ní mávaly, byla dost velká na to, aby si jí všimla a uvědomila si, kam by měla příště zavítat :-)

—————

Datum: 21.03.2010

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu výborný koncert

Tak to je moje řeč!!!:-)Musíme tu Prahu nějak zařídit..;-)Vlajky si dokonce všimla,když ji měla přímo před očima :)) a usmála se,takže ji zaregistrovala,ale myslim,že ani neví kde ČR leží..:-)

—————

Datum: 15.03.2010

Vložil: Reese

Titulek: Koncert v Bruselu

Wow, to vystoupení muselo být úplně fantastické. Snad by ti nevadilo, kdybych tyhle informace použila na blog. Samozřejmě uvedu zdroj.
Ty jsi v Lařině fanklubu ? A nebo jenom odebíráš informace.

—————

Datum: 16.03.2010

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Koncert v Bruselu

Info si klidně hoď na blog:-)Jinak ve FC jsem,kvůli Farfallině a celému aktuálnímu dění kolem Lary..:-)

—————