...chantant ange...


Kniha návštěv

Datum: 21.04.2017

Vložil: Kateřina

Titulek: aktivní stránky ?

Jeanette je tato stránka aktivní ? Novinky X let nic. Kniha návštěv X let nic. Škoda :-((

—————

Datum: 01.05.2017

Vložil: Kateřina

Titulek: Lara opět v Praze 2018 !!!!!

Zpráva pro všechny fanoušky Lary. BUDE OPĚT V PRAZE !!! A to ve dnech 13.6. a 14.6. 2018 v rámci jejího světového turné - CAMOUFLAGE
(viz. její FB stránka)

—————

Datum: 13.03.2012

Vložil: Libor

Titulek: Lara Fabian v Praze

Sorry. Článek o koncertu je v rubrice Super.cz.

L.

—————

Datum: 13.03.2012

Vložil: Libor

Titulek: Lara Fabian v Praze

Vyjeli jsme po 12:00 hodině polední. Domů poblíž Opavy, jsme s manželkou po koncertu dorazili autem ve čtyři ráno a po chvíli odpočinku šli do práce. V tachometru 680 km, hrozně unaveni ale moc šťastní, já obzvlášť. Laře jsem dal růži se slovy "for you". Odověděla krásně "Merci". Teprv mi to dochází. Jsem už "starý blbec" ale prostě tohle jsem ještě nikdy nezažil. Žádné zpěvačce jsem ještě nikdy kytku před stovkami lidí nedal.
PS: Seděl jsem zhruba uprostřed sálu a zvuk se mi nezdál moc dobrý. Byl nějak zastřený, bez výšek. Čekal jsem lepší. S famózností Lary to však nemá nic. Doufejme, že se sem Lara ještě někdy vrátí.

Článek o koncertu je dnes na seznam.cz v rubrice kultura.

Ahoj

Libor

—————

Datum: 09.03.2012

Vložil: Sabi

Titulek: Praha

Ahojte, tak už jen tři dny zbývají do pražského koncertu Lary♥ Šíleně moc se těším!:) A taky řeším, co si vlastně do Obecního domu obléct...? :)

—————

Datum: 12.02.2012

Vložil: Amanda

Titulek: Stránky

Dobrý den, jsem velká Lařina fanynka. Tyto stránky jsou skvělé, jen je škoda že již na ně nemáte čas. Podle mě na českém webu není mnoho stránek o Laře a proto to chci změnit a také jsem si o ní založila stránky: love-larafabian.webnode.cz těmto se rozhodně nevyrovnají ale budu se snažit je vylepšit. Pokud chcete také aby byla Lara na více českých webech, tak budu moc ráda za všechny vaše připomínky a rady.

—————

Datum: 22.02.2012

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Stránky

Dobrý den Amando, no bohužel moc času nemám, ale snažím se vždycky jednou za nějaký čas o aktualizaci a mimo to, teď se možná něco se stránkama chystá, tak snad se máte na co těšit...;-)...Za vaše stránky každopádně také děkuji, máte je moc hezké.

—————

Datum: 19.01.2012

Vložil: Libor

Titulek: Lara má Srdce na správném místě

Kdo rád poslouchá Laru, má stejně krásné srdce plné lásky a života jako ona.
Zpívá už 20 let. Je neuvěřitelné, že u nás není známa. Dokázala se vzepřít manipulaci v showbusinesu (Sonymusic) a opět kráčí vlastní cestou. Má čisté srdce, obdivuji ji po všech stránkách. Navrhuji, vyžádejme si ji v rádiích. Pojďme do toho, ať stejně naladění lidé mohou vnímat tu sílu projevu lidskosti.

Těším se na koncert do Prahy. Na Ticketportal zbývá už jen pár lístků.

Buďte zdrávi

Libor

—————

Datum: 22.02.2012

Vložil: Jeanette

Titulek: Re: Lara má Srdce na správném místě

Dobrý den pane Libore,
máte krásný nápad! Pojďme do toho, ale navrhněte jak...Napište mi na mail jeanette.solei@gmail.com :-)

—————

Datum: 26.12.2011

Vložil: Ruda

Titulek: Lara Fabian

Dobrý den,

Laru jsem poprvé slyšel na You Tube.com . Při skladbě Je T´aime, kdy publikum zpívalo zároveň s ní, mi tekly slzy jak hrachy. Od té doby poslouchám jen Laru. A ty naše celebrity, jež se pasují za kúlturní dědictví se mohou zahrabat. Zaprodanci bulváru a vlastní namyšlenosti. Laře nesahají ani po kotníky. Přeji hezký den.

—————